Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

O nas

Od ponad czternastu lat specjalizujemy się w projektowaniu obiektów handlowych, przede wszystkim marketów spożywczych, które dzięki naszej pracy stają się nowoczesne i funkcjonalne. Wyposażamy kompleksowo również takie obiekty jak delikatesy, cukiernie, piekarnie, sklepy odzieżowe oraz przemysłowe.

DG Production to zespół kreatywnych projektantów i wizjonerów, wyznaczających trendy na rynku projektowania wnętrz. To nowocześnie zarządzana firma, łącząca cenne doświadczenie z zamiłowaniem do nowoczesności, to ciągły rozwój i doskonalenie.

Oprócz przygotowania projektu wnętrza, oferujemy również opracowanie koncepcji sprzedaży, prace budowlane i montażowe, montaż i serwis, transport i logistykę oraz szkolenie obsługi sklepu. Do Państwa dyspozycji oddajemy swoją wiedzę i umiejętności, doradzając na każdym etapie realizacji.

Współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami, którzy gwarantują wysoką jakość i niezawodność swoich wyrobów. Nasze wzornictwo jest nowoczesne, niepowtarzalne i unikatowe, tak samo jak nasza firma.


DG PRODUCTION SP. Z O.O.

ul. Wieruszowska 10
60-166 Poznań
NIP: 7792479185
Mobile: +48 516 028 561
karol@de-cor.eu

DG Production Sp. z o.o. 2018 Wszystkie Prawa Zastrzeżone